Butelki do karmienia niemowląt

Karmienie dziecka to najbardziej naturalna czynność dla każdej młodej mamy. Jednak nie zawsze może karmić swoje dziecko piersią, a z czasem chce je od piersi odstawić i nauczyć picia z butelki. Butelki do karmienia są prawdziwym must have od pierwszych miesięcy życia dziecka, nawet dla mam karmiących. Dobrej jakości butelki antykolkowe dostępne w naszej ofercie wspomagają naturalne karmienie.

COMOTOMO Antykolkowe smoczki silikonowe FAST FLOW 2 pak COMOTOMO Antykolkowe smoczki silikonowe FAST FLOW 2 pak
Producent: Comotomo
Cena: 25,19 zł 41,99 zł
zobacz więcej
  • promocja
COMOTOMO Antykolkowe smoczki silikonowe MEDIUM FLOW 2 pak COMOTOMO Antykolkowe smoczki silikonowe MEDIUM FLOW 2 pak
Producent: Comotomo
Cena: 25,19 zł 41,99 zł
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja
  • promocja

Antykolkowe butelki do karmienia -  zniwelowanie przykrego problemu bólu brzuszka i trudności w trawieniu 

Wybierając butelki do karmienia antykolkowe o ergonomicznym szerokim kształcie, wykonane z silikonu, zapewniasz dziecku największą wygodę podczas spożywania posiłków. Mniej więcej do czwartego miesiąca życia jedynym pokarmem malucha jest mleko. Niezależnie od tego, czy kobieta karmi piersią i odciąga swój pokarm, czy karmi mlekiem modyfikowanym, butelka jest niezbędnym akcesorium. Dostępne w naszej ofercie butelki do karmienia łatwo się myje, zarówno ręcznie, jak i w zmywarce. Można je sterylizować i wyparzać bez szkody dla materiału. Silikonowe butelki do karmienia posiadają pierścień, który zapobiega blokowaniu się pokarmu podczas zasysania. Dzięki temu dziecko nie połyka powietrza, zatem jest w mniejszym stopniu narażone na kolki, bóle brzuszka i trudności w trawieniu. Można wybrać butelkę o pojemności 150 ml odpowiednią dla dzieci do trzeciego miesiąca życia, jak i większą – 250 ml – odpowiednią  dla starszych dzieci, które mają już większe potrzeby. Oczywiście sama butelka to nie wszystko, gdyż idealnie dopasowane smoczki świetnie imitują kobiecą pierś. Przez to przejście z karmienia naturalnego na karmienie butelką jest łatwiejsze.          

 

Dopasuj odpowiedni smoczek do butelki antykolkowej dla niemowlęcia  

Butelka do karmienia antykolkowa powinna być wyposażona w silikonowy smoczek. Należy go wymieniać co 1 do 2 miesięcy ze względu na zużycie przez częstą eksploatację, a także zwiększone potrzeby dziecka. Trzeba wiedzieć, że problem z kolkami może zniwelować także odpowiednio dopasowany smoczek do butelki. Dla najmłodszych dzieci przeznaczone są smoczki z wolnym przepływem, dla dzieci od trzeciego miesiąca życia – smoczki ze średnim przepływem, a dla tych, które skończyły pół roku – z szybkim przepływem. Smoczki są zatem dopasowane do stopnia rozwoju dziecka i jego umiejętności ssania pokarmu. Zarówno butelki do karmienia, jak i smoczki wykonane są z materiałów wolnych od BPA, PVC, ftalanów, ołowiu, chromu i niklu. Butelki po poprawnym umyciu nie pozostawiają wewnątrz zapachu pokarmu.               do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl