Maty do przewijania

Przewijanie dziecka to czynność, którą wykonuje się wielokrotnie w ciągu dnia. W przypadku niemowląt warto wykorzystać maty do przewijania, które zwiększą higienę podczas zmiany pieluszki. W ofercie naszego sklepu babyville.pl znajdziesz praktyczne modele z ciekawymi wzorami, wśród których na pewno znajdziesz odpowiedni.

 

 

  • promocja
  • promocja
  • promocja

Poznaj budowę i właściwości mat do przewijania 

Maty do przewijania dostępne w naszej ofercie są wykonane z materiału PVC. Zastosowanie wypełnienia z włókniny poliestrowej gwarantuje wodoodporność produktu. Wilgoć nie wnika w strukturę materiału, dlatego matę bardzo łatwo się czyści przy użyciu ciepłej wody z mydłem. Maty do przewijania dostępne w naszej ofercie mają wymiary 40 cm x 60 cm, zatem świetnie sprawdzą się jako wypełnienie do przewijaka. Można je oczywiście stosować również na wszystkich innych powierzchniach płaskich, gdzie przewija się dziecko. Zaletą produktu jest też jego kompaktowy rozmiar po złożeniu. Dzięki temu można zmieścić matę w torbie na niemowlęce akcesoria.      

Dlaczego maty do przewijania są niezbędnymi elementami wyprawki dla malucha? 

Trudno wyobrazić sobie kompletną wyprawkę dla dziecka bez maty do przewijania. Tego rodzaju produkt stosowany jest od pierwszych chwil życia co najmniej do końca okresu niemowlęctwa. Maty do przewijania pozwalają położyć dziecko na miękkim, wodoodpornym podłożu podczas zmieniania pieluszki i innych czynności higienicznych. Dzięki temu przewijak może być dla dziecka bardziej komfortowy. Ze względu na łatwość czyszczenia sprawdzają się jako podkład lepiej niż pieluszki tetrowe. Jednocześnie warto podkreślić, że materiał jest całkowicie bezpieczny w kontakcie z delikatną skórą niemowlęcia. Zastosowanie mat do przewijania jest przydatne nie tylko w domu, ale również poza nim. Wybierając się na spacer czy  wakacje z maluchem, warto zabrać ze sobą matę do przewijania, aby zwiększyć bezpieczeństwo dziecka.  Można w ten sposób ograniczyć kontakt dziecka z patogenami znajdującymi się w danej przestrzeni. W końcu czasem konieczne jest przewinięcie dziecka w nietypowych miejscach, a i w pokojach dla rodzica z dzieckiem trzeba zachować najwyższy poziom higieny, chroniąc dziecko przed chorobotwórczymi drobnoustrojami. Nie bez znaczenia jest także atrakcyjny design maty. Kolorowe wzory mogą zainteresować maluszka i wywołać uśmiech na jego twarzy.           

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl