Podkłady do przewijania

Przewijanie dziecka to czynność, którą w pierwszym roku życia, a często dłużej, wykonuje się wielokrotnie w ciągu dnia. Aby ją sobie ułatwić, warto korzystać nie tylko z przewijaka czy innego bezpiecznego miejsca, ale także z niezbędnika jakim będą jednorazowe podkłady do przewijania. Zapewnią suchość i świeżość miejsca przewijania i ograniczą przesiąkanie moczu. Warto wybrać wysokiej jakości modele z naszej oferty.

  • promocja

Skuteczne i chłonne podkłady do przewijania

Warto wiedzieć, że chłonność podkładów do przewijania jest zapewniona przez zastosowanie wielowarstwowego materiału. Jest to pulpa celulozowa, która jest delikatna dla skóry dziecka. Podrażnienia podczas przewijania mogą się zdarzać, dlatego warto niwelować prawdopodobieństwo ich pojawienia się poprzez zastosowanie wysokiej jakości podkładów do przewijania. Podkład składa się z 8 warstw materiału, co zapobiega przeciekaniu. Można go położyć na dziecięcym materacyku albo przewijaku. Sprawdzi się nawet pod dziecięce prześcieradło jako zabezpieczenie przed przemoczeniem materaca. Podkłady do przewijania dla niemowląt dostępne są w dwóch rozmiarach do wyboru. Podkłady do przewijania zapobiegają gromadzeniu się drobnoustrojów i gwarantują większą sterylną czystość.        

Dlaczego warto stosować podkłady do przewijania? 

Przede wszystkim, wybierając podkłady do przewijania dla niemowląt, zapewniasz komfort nie tylko dziecku, ale również sobie. W końcu oszczędzasz sobie dodatkowej pracy związanej z praniem czy prasowaniem, czyli wywabianiem plam i zapachów moczu. Jednorazowy podkład po użyciu od razu wyrzuca się do kosza na śmieci, zatem ogranicza się zapachy moczu i nie przesiąkają one w głąb mebli czy w strukturę tkanin. Gdy wybierasz się w podróż z maluszkiem i szukasz możliwości sterylnej zmiany pieluszki w mało komfortowych warunkach, to podkłady do przewijania zapewnią większą wygodę. Podkłady do przewijania są na tyle duże, że można położyć na nich niemowlaka i spokojnie zająć się przewijaniem krok po kroku. Podkłady zapewnią miękkie podłoże do przewijania także wtedy, gdy dziecko będzie już przewracać się na boki. Warto zwrócić uwagę na fakt, że taki element będzie również chronił przewijak przed uszkodzeniem, zabrudzeniem czy przeniknięciem trudnych do usunięcia zapachów. Co bardzo istotne podkłady do przewijania mogą przydać się także starszym osobom. Można podłożyć je pod materac czy prześcieradło osobom chorym, nietrzymającym moczu.          

 

 

  

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl