Smoczki do butelek

Przejście z maminej piersi na butelkę bywa trudne, a bywa tak, że mama chce łączyć obydwa sposoby karmienia, np. gdy chce przekazać dziecko komuś pod opiekę. Dla współczesnych zabieganych mam, które chcą ułatwić sobie karmienie malucha i dzielić obowiązki, chociażby z partnerem, mamy doskonałe rozwiązanie, a mianowicie smoczki do butelek imitujące kobiecą pierś. To rozwiązanie przeznaczone do butelek COMOTOMO, które świetnie się sprawdza i zapobiega kolkom!

COMOTOMO Antykolkowe smoczki silikonowe FAST FLOW 2 pak COMOTOMO Antykolkowe smoczki silikonowe FAST FLOW 2 pak
Producent: Comotomo
Cena: 25,19 zł 41,99 zł
zobacz więcej
  • promocja
COMOTOMO Antykolkowe smoczki silikonowe MEDIUM FLOW 2 pak COMOTOMO Antykolkowe smoczki silikonowe MEDIUM FLOW 2 pak
Producent: Comotomo
Cena: 25,19 zł 41,99 zł
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja
  • promocja

Antykolkowe smoczki do butelek dopasujesz do potrzeb swojego dziecka

Dziecko od pierwszych dni życia uczy się picia z maminej piersi, a jego rączki przy tym są bardzo aktywne. Istotne znaczenie mają komfortowe warunki, ale i odpowiednie ułożenie dziecka. W przypadku antykolkowych smoczków do butelek przepływ mleka może być wolny, średnio szybki albo szybki. Budowa smoczka jest dopasowana do potrzeb i umiejętności dziecka. Na początku bardzo ważne jest, by dziecko nie zachłysnęło się treścią pokarmową, dlatego wolny przepływ jest optymalny. Gdy już nauczy się ssać, jego potrzeby zwiększają się z miesiąca na miesiąc, dlatego potrzebne są smoczki do butelek z szybszym przepływem. Można wybrać smoczki przeznaczone dla dzieci od urodzenia do trzeciego miesiąca życia z wolnym przepływem albo modele ze średnim przepływem dla dzieci w wieku od 3 miesięcy do 6 miesięcy. Dla dzieci w wieku powyżej pół roczku można wybrać antykolkowe smoczki z szybkim przepływem. Warto podkreślić, że wybór antykolkowych smoczków do butelek jest świetny także ze względu na ich kształt oraz strukturę. Miękki silikon przypomina w dotyku kobiecą pierś, a dodatkowo kształt smoczka także naśladuje kształt piersi. Dzięki temu dziecko nie odrzuca butelki, jak ma to miejsce w przypadku niektórych smoczków do butelek.

 

Antykolkowe smoczki do butelek – niezwykle wygodne w użytkowaniu

Dzięki zastosowaniu systemu antykolkowego, czyli podwójnych otworów wentylacyjnych w smoczkach do butelek, dziecko nie zasysa razem z pokarmem powietrza. W ten sposób niweluje się ryzyko dziecięcych kolek, ale i ulewania pokarmu, czy uciążliwych bóli brzuszka. Antykolkowe smoczki do butelek idealnie pasują do butelek COMOTOMO. Nie ma ryzyka przypadkowego wylania się pokarmu czy nieszczelności. Co ważne, silikon ma właściwości neutralizowania bakterii i grzybów, zatem smoczki są zawsze bezpieczne w użytkowaniu. Można je sterylizować, wyparzać, nawet w zmywarce, gdyż są odporne na działanie wysokiej temperatury. Smoczki ze względu na zużycie materiału, a także zwiększone potrzeby dziecka należy wymieniać co miesiąc lub co dwa miesiące.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl